Handlowiec w salonie sprzedaży

  • Jeżeli dobrze czujesz się w sprzedaży i chciałabyś/chciałbyś pracować z Klientami detalicznymi przy tworzeniu niebanalnych przestrzeni, a dodatkowo oczekujesz rozwoju swoich umiejętności tutaj znajdziesz taką szansę.

  • Parkiet Studio to firma, której doświadczenie sięga już 16 lat. Jesteśmy liderem w naszej branży. Zajmujemy się dystrybucją podłóg drewnianych i drzwi wewnętrznych topowych polskich producentów. Ich główne atuty to starannie wyselekcjonowany materiał oraz precyzja wykonania. Te czynniki sprawiają, że od wielu lat jesteśmy marką rozpoznawalną i doskonale odbieraną na rynku. Tu połączenie w postaci solidna firma plus bardzo dobry sprzedawca gwarantuje wysokie zarobki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klientów w salonie sprzedaży,
  • Przygotowanie ofert handlowych, negocjowanie oraz tworzenie zamówień,
  • Sporządzanie dokumentacji niezbędnej w procesie obsługi Klienta,
  • Współpraca z projektantami wnętrz i wykonawcami.

WYMAGANIA:

  • Zaangażowanie: zależy nam na pracy z osobą której chce się chcieć – tylko tyle i aż tyle.
  • Aktywność: budowanie jakościowej relacji biznesowej z naszymi Klientami i obsługa nowych Klientów to fundament naszej pracy, jeśli lubisz ludzi, a oni lubią Ciebie ta praca spełni Twoje oczekiwania.
  • Wiedza: jeśli nie znasz naszej branży nic nie szkodzi, chętnie nauczymy Cię wszystkiego, od Ciebie oczekujemy gotowości do nauki i ciekawości w zdobywaniu wiedzy zarówno tej produktowej jak i dotyczącej pracy z Klientem i Zespołem.
  • Samodzielność: Twoim zadaniem będzie również tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, dlatego ważna jest dokładność, profesjonalizm i terminowość.
  • Energia: pracujemy dużo i efektywnie, cały Zespół daje z siebie wszystko i takiej osoby też szukamy, motywacja do działania, gotowość na zmiany, umiejętność pracy w Zespole i z Zespołem. Lubimy to co robimy i zależy nam na pozytywnym podejściu.

OFERUJEMY:

HOME CONCEPT

ul. Aleje Jerozolimskie 185 salon 2 02-222 Warszawa
Wyznacz trasę Czytaj więcej
jeden krok do
pięknej podłogi Co wybierasz?
Zamawiam bezpłatny
pomiar
Zamów
Zamawiam bezpłatną
wycenę
Zamów
Połącz się z nami
na Whatsapp / Messenger / Duo.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty od 10:00 do 21:00 Umów się
Facebook Instagram Pinterest Youtube